Systemy alarmowe
Monitoring
Sieci strukturalne
Telewizja przemysłowa

Sklep Internetowy Certyfikaty

Zajmujemy się sprzedażą domofonów i wideodomofonów firm COMMAX, ABAXO, ORNO oraz URMET. Urządzenia te występują w różnych wersjach i technologiach.

Standardowe domofony analogowe umożliwiają komunikację z kasetki przy bramie lub bramce do budynku oraz otwarcie wejścia lub wjazdu. Domofony cyfrowe są przeznaczone z reguły do obiektów o większej liczbie mieszkań i posiadają takie funkcje jak: zamek kodowy, elektroniczny spis nazwisk, łączność interkomowa czy sterowanie innymi urządzeniami.

Wideodomofony oferują podgląd obrazu z kamerki w kasetce na monitorze kineskopowym lub LCD. Obraz może być kolorowy lub czarno-biały w zależności od zastosowanego monitora i kamery. Widoczność w nocy zapewniają diody podczerwieni zamontowane najczęściej wokół obiektywu kamery. Najczęściej montowane przez nas wideodomofony to urządzenia firmy COMAX i ABAXO.

W połączeniu z automatyką bramy wjazdowej, urządzenia te tworzą znakomite zabezpieczenie przed łatwym wejściem osób nieproszonych na teren ogrodzonej posesji. Firma nasza poleca automaty włoskiej firmy FAAC. Zasadniczo montowane są trzy rodzaje napędów bram:

  • napędy do bram przesuwnych
  • napędy do bram skrzydłowych
  • napędy do bram garażowych

Warto pomyśleć w trakcie wykonywania bramy wjazdowej i bramki o zamontowaniu przewodów lub przygotowaniu odpowiedniego orurowania umożliwiającego w późniejszym czasie ich wciągnięcie. Firma nasza zajmuje się doradztwem takich rozwiązań i chętnie podpowiadamy klientom korzystne rozwiązania na tym etapie montażu owych urządzeń.